تماس با ما

شما از طریق این صفحه می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید انتقادات و
پیشنهادات خود را در حوزه‌ی خدماتی ما، از طریق این بخش به ما منتقل کنید.

فروشگاه ژوانی در ساعات کاری 9 الی 21 آمادۀ پاسخ‌گویی به سوالات و درخواست‌های مشتریان محترم در
کمترین زمان ممکن است. برای ارتباط و تماس با ما می‌توانید از طریق برقراری تماس تلفنی و مستقیم، ایمیل و تکمیل فرم بخش تماس با ما، اقدام نمایید.فروشگاه ژوانی در تمامی ایام هفته به غیر از جمعه‌ها و روزهای تعطیل رسمی پاسخ گوی سوالات و
درخواست‌های شما مشتریان محترم است.

برای تماس در ساعت غیر اداری می توانید از طریق واتساپ شرکت به شماره 09218750133 با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما به صورت تلفنی

09218750133

ساعات پاسخگویی : ۹:۰۰ تا 22:۰۰

در ساعات غیرکاری، لطفا از طریق ایمیل
info@zhoani.comیا با فرم زیر در ارتباط باشید

روند استرداد وجه

در صورت عدم تمایل به ارسال سفارش بعد از ثبت سفارش و پرداخت وجه برای استرداد وجه می توانید از طریق واتساپ و اعلام شماره سفارش به همراه شماره حساب یا کارت به نام مشتری در خواست استرداد را ثبت نماید .لازم به ذکر است این روند 24 ساعت به طول می انجامد.

 مدت زمان تحويل

ارسال کالا برای کلیه شهر ها از طریق پست انجام می گردد و برای پیگیری سفارش و دریافت کد رهگیری می توانید با ورود به پنل کاربری خود (با شماره موبایل ثبت شده هنگام ثبت سفارش) مراحل ارسال کالا را پیگیری نماید ارسال برای تهران با پیک با هماهنگی و درخواست از طریق واتساپ امکان پذیر می باشد.

مدت زمان دریافت کالا با پست بسته به شهر محل سکونت 2 الی 3 روز به طول می انجامد در ایام تعطیل به دلیل عدم فعالیت پست ارسالی انجام نمی گیرد و سفارشات ثبت شده در ایام تعطیل در اولین روز فعالیت پست تحویل می گردد ارسال در تهران طی چند ساعت با درخواست پیک انجام میگردد.

نحوه پرداخت وجه

پرداخت مبلغ سفارش از طریق در گاههای موجود در سایت ژوانی و همچنین کارت به کارت با هماهنگی با واحد فروش 09218750133 امکان پذیر می باشد

[ipt_fsqm_form id="1"]